فیتساز یک اپلیکیشن ورزشی است که به شما این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به مربی و به صورت فردی در خانه یا باشگاه، تمرین درست و اصولی داشته باشید. اپلیکیشن فیتساز بر پایه هوش مصنوعی، پس از آنالیز شرایط بدنی شما، برنامه تمرینی متناسب با فیزیک بدنی خودتان ار‌ائه کرده و بر پایه نیاز فردی و ورزشی، شروع به ارائه رژیم‌های غذایی متناسب خواهد کرد.


ایده فیتساز از ذهن یک ورزشکار بدنساز شکل گرفته که نیاز به دریافت اطلاعات صحیح ورزشی داشته است. پس تیمی متخصص از مشاوران کارآزموده و خبرگان حوزه ورزش را گرد هم آورده که انگیزه اصلی‌شان، ارتقای سطح سلامت مخاطبان و توانمند کردن آن‌ها برای رسیدن به اهداف ورزشیشان است.


ما در فیتساز تلاش می‌کنیم تا با استفاده از امکانات بی حد و مرز تکنولوژی و با صرفه جویی در زمان و هزینه شما، تجربه‌ای فراتر از انتظار را در خصوص مربی آنلاین بدنسازی رقم بزنیم.

هدف فیتساز این است که افراد در هر جایی با همراهی اپلیکیشن، برای رسیدن به اهداف ورزشی خود، بدون نیاز به حضور مربی و یا حتی امکانات و تجهیزات ورزشی کامل، تمرینات ورزشی خود را ادامه دهند .


ما بر آنیم تا با آموزش صحیح تمامی حرکات ورزشی، ریسک آسیب‌های بدنی را در ورزشکاران کاهش داده و با ارائه برنامه‌های تمرینی و تغذیه‌ای درست و علمی، شما را در رسیدن به اهداف ورزشیتان همراهی کنیم.


اگر ورزشکار مبتدی هستید، اطلاعات علمی کافی در زمینه بدنسازی و تغذیه ندارید و یا امکان پرداخت هزینه مربی ورزشی برای شما فراهم نیست.

اگر خانه‌دار هستید و شرایط خانه و نگهداری از فرزندان، به شما امکان حضور در باشگاه‌های ورزشی را نمی‌دهد.

اگر مشغله کاری زمان کمی را برای ورزش در اختیارتان قرار می‌دهد.

ما سطح استانداردی از آموزش را ارائه می‌دهیم و با ارائه برنامه‌هایی متناسب با زمان و شرایط بدنیتان، فرصتی مناسب را برای رسیدن به اندام ایده‌آل، برایتان فراهم می‌کنیم .